Bertora.lt svetainėje dėl geresnės paslaugų kokybės naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Plačiau apie slapukus. Uždaryti

KONDICIONIERIŲ PILDYMO STOTELĖS

 • Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė R134A TOP-AUTO RR301 COMPACT

  1 652,89 EUR

  Pilnai automatinė automobilių  kondicionieriaus pildymo ir aptarnavimo stotelė suteiks Jūsų dirbtuvėms dar daugiau galimybių ir papildomų pajamų. Integruota duomenų bazė, automatinis sistemos nuotėkio nustatymas, lengvas kalibravimas, automatinis dažų įpurškimas ir daug kitų funkcijų suteiks Jūsų darbui dar didesnį našumą bei padidins aptarnavimo kokybę. TOP-AUTO RR301 COMPACT geriausias kainos ir kokybės santykis.

  Top Auto“ siūlo naujausios kartos „Pilnai automatinės“ oro kondicionierių pildymo stotelių liniją. Naujosios stotys išsiskiria savo patraukliu dizainu ir patikimumu. Ilgametės patirties rezultatas - garantuoja mechanikui paprastą ir saugų naudojimą, visos detalės pagamintos Italijoje.

 • Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė R134A TOP-AUTO RR401 COMPACT

  1 983,47 EUR

  Pilnai automatinė automobilių  kondicionieriaus pildymo ir aptarnavimo stotelė suteiks Jūsų dirbtuvėms dar daugiau galimybių ir papildomų pajamų. Integruota duomenų bazė + Standartinė hibridinių automobilių alyvos programa + trečias buteliukas dažykliui, automatinis sistemos nuotėkio nustatymas, lengvas kalibravimas, automatinis dažų įpurškimas tinka ir su naujoms tipo dujoms 1234YF ir daug kitų funkcijų suteiks Jūsų darbui dar didesnį našumą bei padidins aptarnavimo kokybę. TOP-AUTO RR401 COMPACT geriausias kainos ir kokybės santykis.

 • Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė R1234yf – NAUJOMS DUJOMS ECOTECHNICS ECK1890HFO

  2 314,05 EUR

  Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė R1234yf – NAUJOMS DUJOMS

   

  Pilnai automatinė automobilių  kondicionieriaus pildymo ir aptarnavimo stotelė suteiks Jūsų dirbtuvėms dar daugiau galimybių ir papildomų pajamų. Integruota duomenų bazė, terminis spausdintuvas, automatinis sistemos nuotekio nustatymas, lengvas kalibravimas, refrižeranto pakaitinimas, automatinis dažų įpurškimas ir daug kitų funkcijų suteiks Jūsų darbui dar didesnį našumą bei padidins aptarnavimo kokybę. ECOTECHNICS ECK1890 geriausias kainos ir kokybės santykis

  Kilmės šalis - Italija

 • Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė R134a ECOTECHNICS ECK NEXT

  2 355,37 EUR

  Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė R134a

   

  Pilnai automatinė automobilių  kondicionieriaus pildymo ir aptarnavimo stotelė suteiks Jūsų dirbtuvėms dar daugiau galimybių ir papildomų pajamų. Integruota duomenų bazė, automatinis sistemos nuotekio nustatymas, lengvas kalibravimas, automatinis dažų įpurškimas ir daug kitų funkcijų suteiks Jūsų darbui dar didesnį našumą bei padidins aptarnavimo kokybę.