Bertora.lt svetainėje dėl geresnės paslaugų kokybės naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Plačiau apie slapukus. Uždaryti

Žibintų testeriai

Aktyvūs filtrai

 • Mechaninis žibintų testeris HBA19D

  HBA19D
  450,00 €

  Mechaninis žibintų testeris HBA19D

 • Mechaninis žibintų testeris Tecnolux Alfa 2700

  Alfa 2700
  549,00 €

  Mechaninis žibintų testeris Tecnolux Alfa 2700

 • Mechaninis žibintų testeris HBA26D

  HBA26D
  610,00 €

  HBA 26 D yra paprastas ir modulinis priekinių žibintų testeris, skirtas mechanikams, norintiems be vargo atlikti tikslų kalibravimą. Šis mechaninis priekinių žibintų testeris turi skaitmeninį ekraną, veidrodinį skydelį, didelio tikslumo skaitmeninį liukso matuoklį ir reguliuojamą skydelį nuo 0 iki 4%.

 • Mechaninis žibintų testeris HBA24D

  HBA24D
  756,00 €

  HBA 24 D yra paprastas ir modulinis priekinių žibintų testeris, skirtas mechanikams, norintiems be vargo atlikti tikslų kalibravimą. Šis mechaninis priekinių žibintų testeris turi skaitmeninį ekraną, veidrodinį skydelį, didelio tikslumo skaitmeninį liukso matuoklį ir reguliuojamą skydelį nuo 0 iki 4%.

 • Elektroninis žibintų testeris HBA29E

  HBA29E
  893,00 €

  Rankinis padėties reguliavimas, visų tipų priekiniams žibintams, artimosioms šviesoms, tolimosioms šviesoms ir rūko žibintams.

  Automatinis visų tipų priekinių žibintų šviesos intensyvumo įrašymas.

  USB jungtis prijungimui prie kompiuterio su persiuntimu.

  Įrašytų duomenų ir spausdinimo per kompiuterį parinktis.

  Įrašo transporto priemonės valstybini numerį, garažo ar serviso vartų numerį.

  Kolonos aukštis 1700mm.

  Standartinė versija su veidrodiniu skydeliu.

 • Elektroninis žibintų testeris HBA 40 Touch

  HBA40Touch
  1 850,00 €

  Elektroninis žibintų testeris HBA 40 Touch su plienine konstrukcija ir labai pažangia technologija, kuri leidžia šiam modeliui automatiškai atpažinti šviesos tipą, kurį naudojate. Be to, į standartinę HBA 40 Touch įrangą įeina lazerinė sistema, skaitmeninis liuksmetras šviesos intensyvumui matuoti, 4,3 colių liečiamas ekranas, o kad viskas būtų dar lengviau ir optimizuota kiekviena operacija, galite naudoti „FaroControl“ valdymo programinę įrangą.

 • Elektroninis žibintų testeris TOP-AUTO HBA50CAM

  HBA50CAM
  2 541,00 €

  Naujos kartos žibintų testeris, įrenginys HBA50 yra elektroninis priekinių žibintų testeris su naujausios kartos fotoaparatu, skirtas išsamiai ir nuodugniai analizuoti visų rūšių žibintus, pradedant nuo tradicinių halogeninių priekinių žibintų ir baigiant naujais „Led“ priekinias  žibintais, „Xenon“, „Bi-Xenon“ ir iki naujausių lazerinių žibintų.

 • Elektroninis žibintų testeris TOP-AUTO HBA100X

  HBA100X
  4 300,00 €

  Naujos kartos žibintų testeris, įrenginys HBA100X yra elektroninis priekinių žibintų testeris su naujausios kartos fotoaparatu, skirtas išsamiai ir nuodugniai analizuoti visų rūšių žibintus, pradedant nuo tradicinių halogeninių priekinių žibintų ir baigiant naujais „Led“ priekinias  žibintais, „Xenon“, „Bi-Xenon“ ir iki naujausių lazerinių žibintų.