Bertora.lt svetainėje dėl geresnės paslaugų kokybės naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Plačiau apie slapukus. Uždaryti

Tinklalapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies) - tam tikra mažos apimties informacija, kuri yra siunčiama ir įdiegiama Jūsų kompiuteryje.

Mes laikome, kad tinklalapio lankytojai naudodamiesi svetaine sutinka, kad slapukai būtų naudojami. Šį sutikimą svetainės lankytojas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros svetainės funkcijos gali neveikti.

Slapukai gali būti dviejų rūšių: ilgalaikiai ir vieno seanso. Ilgalaikiai slapukai Jūsų kompiuterio slapukų rinkmenoje išlieka visam laikui. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, norint atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, pritaikant svetainės turinį pagal Jūsų poreikius ar renkant statistinius duomenis. Seanso slapukai yra laikini ir išnyksta Jums išėjus iš interneto svetainės ar užvėrus naršyklę. Seanso slapukai gali būti naudojami norint aktyvinti tam tikras svetainės funkcijas, pavyzdžiui, užsisakant paslaugas, atliekant įvairias operacijas ir kt.

Slapukai įprastai yra naudojami siekiant atpažinti svetainės lankytojus, vesti svetainės lankomumo statistiką bei lankytojo naudojimąsi svetaine padaryti greitesnį ir patogesnį.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tinklalapio slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis, pavyzdžiui, bendrovės „Google Inc.“ paslauga „Google Analytics“.

Tinklalapio administracija pasilieka teisę keisti slapukų politiką, be jokio išankstinio pranešimo. Šie pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo svetainėje dienos.

Užklausos forma

Nebūtina