Bertora.lt svetainėje dėl geresnės paslaugų kokybės naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Plačiau apie slapukus. Uždaryti

Klasikiniai stendai

Aktyvūs filtrai

 • Profesionalus ratų geometrijos reguliavimo stendas RAVAGLIOLI TD5080 WS Geomaster 2D

  TD5080 WS Geomaster 2D
  7 380,00 €

  Profesionalus ratų geometrijos reguliavimo stendas

  Automatizuotas ratų geometrijos reguliavimo stendas su   
  8 sensorių jutiklių technologija bei bluetooth belaidę komunikacija. Naudojant šį stendą lengvai ir greitai įsisavinsite ratų geometrijos reguliavimo procedūras bei greitai tapsite savo srities profesionalais !

  Su integruotu nuotoliniu valdymu  ant kiekvieno jutiklio – greitai ir patogiai atliksite reikiamas procedūras.

  Stendas sukomplektuotas su naujausia kompiuterinę įranga su licenzijuota WINDOWS operacinę sistema, rašaliniu spausdintuvu bei 19“ LCD monitoriumi. Visa tai yra estetiškai ir patogiai sukomplektuota ant vežimėlio kuris palaiko automatinę jutiklių baterijų krovimo funkcija.

  • -200,00 €

  NAUJOS kartos profesionalus ratų geometrijos reguliavimo stendas

  RAV TD2.0 WIFI
  8 600,00 € 8 400,00 €

  Automatizuotas ratų geometrijos reguliavimo stendas su 8 sensorių jutiklių technologija bei Bluetooth ir WIFI belaidę komunikacija. Išskirtinis bruožas kad šį stendą galite naudoti beveik ant kiekvieno keltuvo, nereikia specialios duobės ar 4-ių kolonų keltuvo. Komplektuojamas su pramoninio tipo planšetę kas suteikia ypatinga mobilumą bei puikia darbo ergonomiką. TD2.0WIFI versiją komplektuojamą su padidinto našumo 3-jų atramų griebtuvais bei reguliavimo adapteriais 2-jų kolonų keltuvui.