Bertora.lt svetainėje dėl geresnės paslaugų kokybės naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Plačiau apie slapukus. Uždaryti

Valymo siurbliai

Gariniai valymo siurbliai

Aktyvūs filtrai

  • -320,00 €

  Plaunantis dulkių siurblys su garais „Novaltec Group“ Mini Pawnee

  Mini Pawnee
  2 100,00 € 1 780,00 €

  Plaunantis dulkių siurblys su garais „Novaltec Group“ Mini Pawnee

   

  Mini Pawnee plaunantis siurblys garais yra kompaktiškiausias mūsų profesionalių garų generatorių linijos modelis, taip pat lengviausiai manevruojamas. Jis užima tiek pat vietos, kiek ir buitinis garų valytuvas, tačiau pasižymi profesionaliu našumu.

  • -320,00 €

  Plaunantis dulkių siurblys su garais „Novaltec Group“ Pawnee

  Pawnee
  2 410,00 € 2 090,00 €

  Plaunantis dulkių siurblys su garais „Novaltec Group“ Pawnee

   

  Pawnee garo generatorius yra labai universalus, praktiškas ir galingas, todėl yra pavyzdinis bendrovės produktas, turintis daugiau nei 18 000 klientų vien Italijoje.

  Profesionalus garų generatorius su integruotu skystų dulkių siurbliu, kuris gali ištirpinti bet kokio tipo riebalus ir nešvarumus bei pašalinti viską vienu metu, palikdamas paviršius švarius, dezinfekuotus ir idealiai sausus.

  Puikiai tinka kaip plovimo-džiovinimo mašina automobilių salonų valymo dirbtuvėms taip pat grindims virtuvėse ir laboratorijose, greitai ir lengvai valo plieną, pašalina dėmes ir sumažina ploviklių bei dezinfekavimo priemonių naudojimą.

  • -625,00 €

  Plaunantis dulkių siurblys su garais „Novaltec Group“ BLACK HAWK

  BLACK HAWK
  3 515,00 € 2 890,00 €

  Plaunantis dulkių siurblys su garais „Novaltec Group“ BLACK HAWK

   

  „Novaltec Group“ profesionalūs garo generatoriai apjungia sausų garų galią su siurbimo galia ir leidžia valyti bei dezinfekuoti visus paviršius taip pat ir grindis.

   

  Todėl jie tapo nepakeičiamu įrankiu, tinkančiu bet kuriai mažai, vidutinei ar didelei įmonei.

   

  Profesionalūs garų valytuvai gamina prisotintus sausus garus, pasiekiančius 185 °C, sunaikindami audiniuose slypinčius virusus, bakterijas, grybelį ir parazitus, tokius kaip utėlės ​​ir blakės.

   

  „Novaltec Group“  garų valymo mašinos yra pažangiausios tarp garų generatorių pagal technologijos lygį, skirtos dezinfekuoti ir valyti visas aplinkas.