Bertora.lt svetainėje dėl geresnės paslaugų kokybės naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Plačiau apie slapukus. Uždaryti

Prekių sąrašas pagal prekių ženklą Ravaglioli

Profesionali autoservisų įranga

 • Ravaglioli G3.140R

  2 454,55 EUR

  Ratų balansavimo staklės G3 serijos skirtos tikriems profesionalams. 19“ spalvotas LED displėjus, automatinė disbalanso vietos nustatymo  funkcija, ratlankio mušimo matavimas bei ECO weight programa suteikia neprilygstamą našumą bei sklandų ir efektyvų darbą, o su automatinę balansavimo programos parinkimo funkcija – iki minimumo sumažinama operatoriaus klaidos galimybė. Su G3.140R modeliu įgausite klientų pasitikėjimą bei sutaupysite laiko !

 • Ravaglioli G3.140WS

  2 892,56 EUR

  INTEGRUOTAS BEKONTAKTIS RATO DUOMENŲ MATAVIMAS – LED APŠVIETIMAS - LAZERIS

  Ratų balansavimo staklės G3 serijos skirtos tikriems profesionalams. 19“ spalvotas LED displėjus, automatinė disbalanso vietos nustatymo  funkcija, ratlankio mušimo matavimas, ultragarsinis rato duomenų nustatymas, lazerinė rodyklė, ratlankio vidaus LED apšvietimas bei ECO weight programa suteikia neprilygstamą našumą bei sklandų ir efektyvų darbą, o su automatinę balansavimo programos parinkimo funkcija – iki minimumo sumažinama operatoriaus klaidos galimybė. Su G3.140R modeliu įgausite klientų pasitikėjimą bei sutaupysite laiko !

 • Profesionalus ratų geometrijos reguliavimo stendas RAVAGLIOLI TD5080 WS Geomaster 2D

  5 785,12 EUR

  Profesionalus ratų geometrijos reguliavimo stendas

  Automatizuotas ratų geometrijos reguliavimo stendas su   
  8 sensorių jutiklių technologija bei bluetooth belaidę komunikacija. Naudojant šį stendą lengvai ir greitai įsisavinsite ratų geometrijos reguliavimo procedūras bei greitai tapsite savo srities profesionalais !

  Su integruotu nuotoliniu valdymu  ant kiekvieno jutiklio – greitai ir patogiai atliksite reikiamas procedūras.

  Stendas sukomplektuotas su naujausia kompiuterinę įranga su licenzijuota WINDOWS operacinę sistema, rašaliniu spausdintuvu bei 19“ LCD monitoriumi. Visa tai yra estetiškai ir patogiai sukomplektuota ant vežimėlio kuris palaiko automatinę jutiklių baterijų krovimo funkcija.

 • Keturių kolonų keltuvas ratų geometrijos reguliavimo darbams RAVAGLIOLI RAV4406E+J20PNX

  8 264,46 EUR

  Keturių kolonų keltuvas ratų geometrijos reguliavimo darbams

  Keltuvas pritaikytas atlikti ratų geometrijos reguliavimo darbus su 3D stendais taip pat ir su klasikiniais CCD stendais. Platformuose integruotos galinės slystančios plokštės, bei įgilinimai priekinėms pasukimo plokštėms.

  Galinga hidraulinė sistema, bei 2,6 kW elektrohidraulinis siurblys išvysto net 4,0 tonų keliamąją galią.

  1. Pneumomechaninis aukščio fiksatoriai !
  2. Pneumohidraulinis žirklinis ašies kėliklis patobulintos konstrukcijos 2000kg
  3. Garsinis signalas paskutiniame nusileidimo procese;
  4. Mechaniškai užrakinamos galinės slystančios plokštės ( galinės ašies suvedimo ir išvirtimo parametrų matavimui ir reguliavimui)